Bazény na klíč

Plastové bazény na klíč

Naše rodinná firma si zakládá především na spokojenosti zákazníka a kvalitě výrobků. Od toho
se odvíjí celá naše výroba. Bazén se stane luxusním prvkem zahrady, který vám poslouží pro příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Na prvním místě je pro nás vždy kvalita, nikoli kvantita.

Hlavní dominantou naší firmy jsou bazény na klíč od výkopu po zastřešení. Veškeré práce spojené se stavbou bazénu si zajišťujeme a realizujeme sami. Přímo majitel firmy bazén zaměří, zhotoví, zabetonuje, položí dlažbu a namontuje zastřešení dle přání zákazníka.

Vyrábíme bazény skimmerové i přelivové, různého tvaru a typu přímo na míru zákazníka. Naše bazény na klíč jsou vyrobeny výhradně z materiálu Röchling, polypropylenové desky s UV stabilizací, hygienicky nezávadné a s atestem svařitelnosti.

Barevné odstíny: světla modrá, tmavě modrá, bílá, světle šedá RAL7004.

Bazénový skelet je vyroben z desek o tloušťce 5, 6 a 8 mm. Desky na podlahu a stěny svařujeme tím nejkvalitnějším svárem na stroji na tupo. Stěny bazénu mají horní lem a žebrování po 0,5 m, které jsou provlečené roxorem. Hlavní konstrukční sváry bazénu svařujeme výhradně extruderem. Poté, co je bazén kompletně vodotěsně zavařen, se osadí schodištěm.

Bazénové schody jsou tvořeny deskami o tloušťce 8 a 10 mm a jsou vyztuženy silným žebrováním tak, aby vydržely tlak vody a sloužily jako samonosné. Naše schody se nemusí betonovat ani zalévat vodou.

Filtrační technologii pro bazény, jakou jsou tepelná čerpadla, protiproudy, solizační jednotky, bezchlorová úprava vody či hydromasáže do schodů, zajišťujeme a montujeme.

Základní ceník bazénových setů (včetně DPH):

 

Bazénový set obsahuje:

  • vnitřní schody do rohu 3-stupně
  • pískovou filtraci 8m 3/hod
  • skimmer
  • 2 vtokové trysky
  • tvrzený polystyrén na dno bazénu XPS tl.30 mm
  • kompletní zapojení pískové filtrace do 5 m od bazénu
  • dopravu po ČR

š postup a ukázka realizace bazénu na klíč

Zaměření a výkop:
Bazén nejdříve zaměříme. Výkop by měl být na každou stranu o 20-25 cm větší, než je bazén. To znamená, že pokud bazén má 6 × 3 m, tak výkop bude 6,4 × 3,4 m.

Zaštěrkování s drenážemi a revizní šachtou a betonáž podlahy:
Po vykopání do výkopu položíme geotextilii, do které vložíme drenážní hadice, které svedeme do revizní šachty a poté zasypeme štěrkem a zhutníme. Vrstva této skladby 20-30 cm záleží na typu zeminy a velikosti bazénu. Poté vytvoříme betonovou desku o tloušťce 15-20 cm třídy betonu B25 a s frakcí 0-8 mm. Betonovou desku necháme vytvrdnout 10 dní.

Uložení bazénu:
Bazénový skelet položíme na již nalepený tvrzený polystyren tl. 30 mm. Před samotnou betonáží bazén napustíme 20 cm vody a zapažíme střešními latěmi a rozmístíme kari sítě kolem bazénu.

Betonáž bazénu:
Bazén betonujeme ručním obsypáváním po vrstvách a postupně dopouštíme vodu. Neustále kontrolujeme bazén, jestli se nikde nebulí, popřípadě z venku upěchujeme beton anebo naopak odebereme část betonu a zevnitř bazén poboucháme, aby se stěna vrátila zpět.

Dokončení:
Dále pokračujeme až k hornímu lemu, kde beton zakončíme podle dlažby, navezeme štěrk, zhutníme a můžeme pokládat obrubníky. Jakmile budou obrubníky hotové, přehneme kari sítě do základů pro zastřešení, pečlivě svážeme, popřípadě svaříme a můžeme vylévat základy pro zastřešení.

Beton necháme vytvrdnout, v závislosti na počasí doporučujeme minimálně 20 dní. Betonovou desku poté napenetrujeme pískovou penetrací a můžeme nalepit dlažbu.

Zde si můžete prohlédnout ukázky stavebních prací z našich realizací >>>

Chci objednat plastový bazén na klíč